1 Ağustos 2012 Çarşamba

Çocuklara ipad,iphone yerine süper bir ürün!

Günümüzde uzak tutmak çok zor olsa da ben küçük çocukların, hatta bebeklerin iphone,ipad'i oyuncakları haline getirmesine karşıyım. Anne ve babalara çoğu zaman kolay geliyor, o telefona,bilgisayara bakarken işlerini halletmek. Neyse, benim gibi küçücük çocukların gözlerini,beynini elektronikten uzak tutmayı isteyenler için, bu ürünü satın alabiliriniz. Hem de yaratıcı....Sizin telefonunuza bırakın özensin...Bırakın herşeyi o an elde edemesin, beklemeyi öğrensin ;) Bu oyuncakla da resimler çizsin.Bu siteden satın alabilirsiniz. http://donkey-products.com/shop/en/kids/fuer-sonstige/i-wood-my-first-laptop

Ve bu linkten de şuna bir bakın ;) http://www.cocukergen.com/ipad-bebekleri.html

 

3 yorum:

uyduruk prenses dedi ki...

Ben de cocuklara iphone verilmesinden hoslanmiyorum ama hic bi zaman kimseyi elestiremem,ileride ne olacağı belli olmaz sonucta belki insan mecbur kaliyordur.Ayrica bunları cok begendim,guzelmis hem egitici hem eglendirici:)

cerenim.com dedi ki...

ben de kimseyi eleştirmiyorum zaten. Herkes kendi seçimini yapıyor şekerim.Sadece fikrimi söylüyorum. Tabiki ne olacağı belli olmaz ;) önemli olan zararlarını bilmek.Ona göre risk almak ya da almamak...:)))

rebeltakipte dedi ki...

çok güzellermiş bayıldım :)